KONST / Litografier / Litografi 15618090
nr 1561 8090
Litografi
Oidentifierad konstnär. Ödlor. Signerad, numrerad 67/90. Bildmått: 12x18 cm, yttermått inklusive ram: 37x29,5
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:52:08
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr